Exteriér

Nabízíme šetrné ruční mytí vozidel, dekontaminaci vozu chemickou i mechanickou cestou, korekci laku ve formě leštění jak jednostupňového tak vícestupňového, voskování i aplikaci keramických povrchů a veškerou péči o exteriér. Doplňkové služby jsou například oživení gumového těsnění, oživení venkovních plastů, leštění skel pro odstranění veškerých nečistot či drobných defektů a rozleštění kovových částí jako chromové lišty či koncovky výfuků. Na vyleštěná skla je možné aplikovat tekuté stěrače pro úžasný odvod vody při silném dešti a souvisejícím šetřením stěračů.

Po domluvě lze využít i detailingové služby, které obsahují např. demontáž kol a jejich důkladné vyčištění, rozleštění a následnou aplikaci keramické ochrany s dlouhou výdrží a následnou rychlejší údržbou. Dále nabízíme doplňkové služby jako aplikaci keramické ochrany na venkovní plasty či keramickou ochranu skel. Tyto služby jsou časově náročné a údržba vozidla se může protáhnout na několik dní. Ceny jsou upřesněny při převzetí vozu a po konzultaci.

vozidlo K1 exteriér
Exteriér

Máte zájem o péči o exteriér a zaujalo Vás například leštění laku na Vašem vozidle? Nebo Vás zaujala keramická ochrana? Rychlé odkazy najdete níže.