Úprava služeb a ceníku

0 Comments

Rok 2022/2023 pro nás přinesl spoustu změn, kdy jsme se opět malinko posunuli dále. Například jsme vyměnili starší méně známou leštičku za novou od společnosti Rupes. Od této značky tak již máme několik leštiček a vybavení určených k leštění laků vozidel. Dále jsme vyzkoušeli velké množství přípravků ať už detailingových nebo méně známých, přičemž ty nejlépe fungující jsme zařadili mezi naše hlavní vybavení a proběhla tak pravidelná obměna. Za zmínku stojí například značky Koch Chemie, Gyeon, ADBL, Zvizzer a Aqua Coating.

Bohužel jsme ale také nuceni přistoupit i k úpravě cen námi nabízených služeb. Prozatím je vše v přípravě a budeme se snažit, aby navýšení bylo v únosné míře. Proběhne však ještě do konce tohoto roku. Dále upravujeme i nabízené služby, kdy proběhne jejich změna. Nějaké služby jsme prozatím vyřadili z naší nabídky, jako leštění světlometů a aplikace fólie. Připravujeme ale nové služby zaměřené zejména na interiéry vozidel a rozšíříme nabídku o čištění ozónem s výměnou kabinového filtru a vyzvednutí vozidla u zákazníka.

Stále je ale kam se posouvat a další naše zaměření bude na důslednou dezinfekci vozu. Momentálně tak například vybíráme, jaký nový ozónovač zařadíme mezi naše vybavení.

Děkujeme za pochopení s pozdravem tým Garage Detail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts

PayPal

Nově jsme registrování v systému PayPal. Službu bude možné prozatím…